VÝROBA NA ZAKÁZKU

 

VENTILÁTOR MAICO

Anketa
Našli jste na stránkách, co jste hledali?
Napište nám:

Proč ventilátor MiniVent M1

Proč zvolit ventilátor MiniVent M1?

Ventilátor M1 je kompletně vyvinut a vyroben v Německu firmou Helios podle tamního důrazu na kvalitu a design. Hlučnost tohoto ventilátoru Vás opravdu ohromí.

Tichý

Jedním z důležitých parametrů při výběru ventilátoru je jeho hlučnost. Budete-li mít v bytě hlučný ventilátor, buď Vás bude rušit, nebo ho nebudete pouštět. Ventilátor Helios M1 100 dosahuje úrovně hluku pouhých 25dB(A) ve vzdálenosti 3 metry, což je úroveň, kterou přes den v bytě ani nezaznamenáte.

2 rychlosti

Každá verze ventilátoru M1 je vybavena 2 stupni výkonu. U základního modelu lze vybrat vyšší nebo nižší rychlost, u zbylých 3 variant lze zvolit rychlost (výkon) ventilátoru pro manuálně zapnutý běh a rychlost pro dobu doběhu. Intervalové větrání běží při nižší (tišší) rychlosti.

Kuličková ložiska

Základem kvalitního a tichého ventilátoru jsou kuličková ložiska s životností 40 000 hodin provozu. Ložiska jsou zapouzdřená a bezúdržbová. Kuličková ložiska dovolují stropní instalaci ventilátoru bez snížení jeho živostnosti nebo zvýšení hlučnosti.

Zpětná klapka

Všechny ventilátory M1 jsou vybaveny kvalitní zpětnou klapkou. Klapka je uchycena pod úhlem 85°, aby vždy došlo k jejímu zavření jen za pomoci gravitace.

Vysoký tlak

Díky pokročilé konstrukci ventilátoru se jeho hodnoty dosahovaného tlaku blíží výkonům o mnoho dražších a větších radiálních ventilátorů. Vysoký tlak je nutný pro proudění vzduchu u delšího potrubí. Proto lze ventilátory M1 použít i pro odvětrávání pomocí delšího potrubí cca 12 m.

Nízká spotřeba

Srdcem ventilátoru M1 je moderní EC motor, který vyniká nízkou spotřebou (5 / 9 wattů). Spotřeba el. energie je oproti standardním ventilátorům o 33%  nižší.

Krytí IPX5

Díky vysokému krytí proti vodě (norma IP X5 – ochrana proti stříkající vodě) neexistuje pro ventilátory M1 omezení pro umístění v koupelně. Je možné ho bez obav instalovat i v zóně 1 v prostorech se zvýšenou vlhkostí.

Funkce

Již u ventilátoru v základním provedení máte možnost nastavit výkon ventilátoru.
Model N/C disponuje nastavitelným doběhem, volitelně se může sám spouštět dle zvoleného intervalu, má i funkci odloženého startu. Toto nastavení zabrání spuštění ventilátoru při krátké návštěvě koupelny.

Kontakt na prodejny
PRODEJNA PRAHA 8
Světova 1041/9
 Praha 8, Libeň
 180 00
tel: +420 284 686 050

PRODEJNA PRAHA 3
Koněvova 2597/217
Praha 3, Žižkov
130 00
tel: +420 220 518 778

KONTAKT ZDE
Pachutěsná klapka
Pachutěsná zpětná klapka KPK
Vzduchotěsná zpětná klapka KZK
EET-povinnost prodejce

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.